Roztoky Počet produktů: 38

na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 38 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 38 položek
Roztoky
Většina kontaktních čoček vyžaduje péči a k tomu jsou určeny čistící roztoky. Vyjímkou sa jednodenní kontaktní čočky. V nabídce jsou dva druhy roztoků­čistící a desinfekční.Desinfekční roztoky slouží k desinfekci a ukládání kontaktních čoček, takže s čočky jsou odstraněny bílkovinové usazeniny. Bohužel desinfekční roztoky nejsou multifunkční. Sa...
Většina kontaktních čoček vyžaduje péči a k tomu jsou určeny čistící roztoky. Vyjímkou sa jednodenní kontaktní čočky. V nabídce jsou dva druhy roztoků­čistící a desinfekční.Desinfekční roztoky slouží k desinfekci a ukládání kontaktních čoček, takže s čočky jsou odstraněny bílkovinové usazeniny. Bohužel desinfekční roztoky nejsou multifunkční. Samozřejmě jsou v nabídce i jiné roztoky, takže si nositel kontaktních čoček může vybrat takový, který potřebuje.
Pečujíci roztoky jsou rozděleny do dvou kategorií, podle typu kontaktních čoček, pro jejichž péči jsou určeny:
  • - roztok pro měkké kontaktní čočky
  • - roztok pro tvrdé kontaktní čočky
Není dobré je zaměňovat ani používat současně. Roztoky také můžeme rozdělit na jedno­ nebo dvoustupňové. Jednostupňové roztoky , nebo­li multifunkční , čistí a desinfikují kontaktní čočky, dají se využít jak pro skladování čoček v pouzdře, tak pro jejich očištění. Dvoustupňové roztoky slouží buď jako desinfekce, anebo čočky čistí, a v případě, že byste je chtěli jak čistit, tak i skladovat, potřebujete používat dva typy roztoků­jeden pro okamžitou péči, druhý pro uchovávání čoček v pouzdře.
Zobrazit