Jednodenní čočky Počet produktů: 64

na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 64 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 64 položek
Jednodenní čočky
Jednodenní kontaktní čočky, které nevyžadují žádnou další péči. Jsou dokonalou volbou pro osoby, které nechtějí myslet na péči o kontaktní čočky, nebo je využívají pouze příležitostně. Navíc jsou tyto čočky vhodné pro alergiky i osoby s citlivýma očima, protože každý den použijete nové balení čoček, čímž předejdete tvorbě bílkovinných usazenin č...
Jednodenní kontaktní čočky, které nevyžadují žádnou další péči. Jsou dokonalou volbou pro osoby, které nechtějí myslet na péči o kontaktní čočky, nebo je využívají pouze příležitostně. Navíc jsou tyto čočky vhodné pro alergiky i osoby s citlivýma očima, protože každý den použijete nové balení čoček, čímž předejdete tvorbě bílkovinných usazenin či vzniku dalších nečistot.

Jednodenní kontaktní čočky jsou nejmodernějším typem kontaktních čoček, a tedy revolucí v optickém průmyslu. Zaručují 100% garantaci zajištění hygieny během jejich užívání, protože denní výměna snižuje riziko jejich kontaminace. Materiál a struktura jednodenních kontaktních čoček poskytují vysokou propustnost pro kyslík a celodenní hydrataci, která je důležitá zejména pro osoby, jejichž oči jsou vystaveny riziku vysušení (např. během dlouhé doby práce s počítačem). Velkou výhodou jednodenních kontaktních čoček je, že na nich nestačí vzniknout bílkovinné usazeniny, které by mohly vést ke zvýšené citlivosti, a dokonce ke zhoršení vidění.

Výhodou kontaktních čoček je především pohodlí. V případě denního jednorázového použití jsou zvláště výhodné proto, že nevyžadují další péči.Jednodenní kontaktní čočky okamžitě po vyjmutí z oka můžete vyhodit a použít další pár. Navíc jsou ideální pro aktivní lidi, kteří nosí bifokální brýle, které by jim mohly překážet při většině sportů.

Nabídka internetového obchodu Bestgaze.cz obsahuje kontaktní čočky jednodenní pro všechny osoby a všechny typy vad zraku.V naší nabídce naleznete také jednodenní kontaktní čočky, torické čočky a barevné čočky.
Zobrazit