Příslušenství Počet produktů: 2

Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek
  • 59 Kč

    Pouzdro na uchování kontaktních čoček nemusí být vždy jen jednotvárné a dvoubarevné. Pouzdro Qcase od společnosti Bonasse Enterprises je opravdu velmi originální a rozhodně neokoukané. Je vhodné pro ukládání vícedenní kontaktních čoček, které se zde vydezinfikují a připraví pro jejich další použití. I tato činnost s sebou může přinést zábavu a vtip.

    59 Kč
  • 29 Kč

    Ač malý vzhledem, tak rozsahem služby velký pomocník. To je pouzdro na kontaktní čočky od společnosti POLYTOUCH CHEM. v růžovo modrém provedení. Je cenově velmi dostupné a pořídit si jej můžete i bez nákupu velkého balení roztoku na kontaktní čočky.

    29 Kč
Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek
Příslušenství
V této kategorii najdete základní příslušenství pro péči o čočky nebo oči během nošení kontaktních čoček. Hlavně mluvíme o pouzdrech na čočky, cestovních soupravách, pinzetách, a také okurkových polštářcích. Pouzdra na čočky slouží k přechovávání a ochraně kontaktních čoček, mohou být jak plastová, tak i skleněná. Je důležité,aby pouzdro na kont...
V této kategorii najdete základní příslušenství pro péči o čočky nebo oči během nošení kontaktních čoček. Hlavně mluvíme o pouzdrech na čočky, cestovních soupravách, pinzetách, a také okurkových polštářcích. Pouzdra na čočky slouží k přechovávání a ochraně kontaktních čoček, mohou být jak plastová, tak i skleněná. Je důležité,aby pouzdro na kontaktní čočky zůstalo sterilní, aby chránilo čočky před zničením či znečištěním. Dostupná pouzdra na čočky jsou různé velikosti a tvaru, je na nich označení pro pravou a levou čočku, aby se jejich uživatel nespletl v případě užívání různých dioptrií. Cestovní sady nejčastěji obsahují pouzdro na čočky, lahvičku na roztok a pinzetku. Jsou ideálním pomocníkem na dovolené, delší cesty, ale i na denní používání. Vlastník cestovní sady se nemusí bát, že by se mu kontaktní čočky zašpinily, kdykoli může vytáhnout cestovní set, a hned má čočky vyčištěné.

Unavené či krví podlité oči zklidní speciální polštářky na oči. Doporučují se osobám, které používají kontaktní čočky denně. V naší nabídce naleznete speciální Okurkové polštářky na oči Eyeye, které jsou ideální regenerací pro unavené oči.
Zobrazit