Acuvue Oasys 6 čoček Zobrazit větší

Acuvue Oasys with Hydraclear Plus (6 čoček)

Nové

390 Kč

Parametry

Dioptrický rozsah+8.00 do -12.00
Poloměr zakřívení8,4, 8,8
Průměr14,00
Množství6 kusů
Čas odeslání24 hodin

Více informací

Dvoutýdenní kontaktní čočky Acuvue ® Oasys od špičkového výrobce Johnson & Johnson představují moderní typ silikon-hydrogelových čoček. Jsou vhodné i pro pacienty se zvlášť citlivýma očima, kteří si díky vysoké propustnosti kyslíku a dostatečnému zvlhčení mohou dopřát pohodlné nošení. Zajišťují velmi efektivní korekci vad zraku v širokém rozsahu dioptrií jak pro osoby trpící krátkozrakostí, tak dalekozrakostí.

Na výrobu kontaktních čoček Acuvue ® Oasys byl použit materiál Senofilcon A, jehož součástí jsou speciální zvlhčující látky Hydraclear Plus, uzamykající vlhkost v čočkách. Udržení potřebné hydratace je jednou z podmínek příjemného nošení s pocitem dlouhodobé svěžesti bez podráždění očí. Po konzultaci s očním lékařem je možné nosit tyto čočky nepřetržitě až po dobu jednoho týdne. Odpadne tak nutnost vyjímat čočky před spaním a ráno je opětovně nasazovat.

Mezi charakteristiky tohoto produktu patří také vysoká ochrana proti UV paprskům. Zabudovaný UV filtr intenzivně chrání rohovku před negativními vlivy slunečního záření (až 95% UVA a 99% UVB). Čočky samotné však nechrání celý oční povrch a oční okolí. Proto je raději doplňte kvalitními slunečními brýlemi, které poskytnou kompletní ochranu.

Při navrhování designu čoček bylo myšleno také na usnadnění nasazování i pro začínající uživatele. Čočky mají na sobě jemnou značku, která napomáhá při vkládání do oka a zároveň nebrání jasnému vidění.

Kontaktní čočky Acuvue® Oasys s HYDRACLEAR Plus technologií jsou určeny jak pro běžné uživatele, tak pro osoby, jejichž oči jsou vystaveny zvýšené námaze např. při dlouhé práci před obrazovkou, v klimatizovaných místnostech či prostorech se zvýšenou prašností. Spokojeni s nimi budou také osoby trpící suchýma očima.

Recenze

Napsat recenzi

Acuvue Oasys with Hydraclear Plus (6 čoček)

Acuvue Oasys with Hydraclear Plus (6 čoček)

Napsat recenzi

Příslušenství