Acuvue Oasys with Transitions (6 čoček) Zobrazit větší

Acuvue Oasys with Transitions 6 čoček

Nové

461 Kč

Parametry

Dioptrický rozsah+8.00 do -12.00
Poloměr zakřívení8,4
Průměr14,00
Množství6 kusů
Čas odeslání24 hodin

Více informací

ACUVUE® OASYS with Transitions je revoluční typ kontaktních čoček, které snižují namáhání očí, k němuž dochází při změnách světelných podmínek. Dokáží aktivně reagovat na intenzitu osvětlení a v krátkém okamžiku se přizpůsobit různě jasnému světlu, působícímu z okolního prostředí. Fungují efektivně jak v exteriéru za slunečného dne či v noci při osvětlení zářivými reflektory, tak v interiéru před monitory a obrazovkami, ve světle zářivek apod. Uživateli napomáhají od mžourání, takže může díky nim pohodlně vidět i za ostrého světla.

Kontaktní čočky Acuvue® Oasys with Transitions, vyrobené technologií Transitions™ Light Intelligent Technology™, umožňují očím rychlejší zotavení ze zásahu jasným světlem a plynulejší reakci na změnu prostředí. Průlomová technologie zároveň zdokonaluje vidění. Uživateli dopřeje vyšší kontrast, sytější barvy a vidění bez stínů a odrazů. Trvalých vlastností čoček je dosaženo prostřednictvím unikátního materiálu Senofilcon A s technologií zabudovanou přímo do samotného materiálu. Nejedná se o pouhý povlak na čočkách. 

Výrobce myslel také na důležitou ochranu proti UV záření. Kontaktní čočky obsahují UV filtry nejvyšší úrovně, poskytující 100% ochranu proti UVB a více než 99% bariéru proti UVA paprskům. Při jejich nošení se tak nemusíte bát škodlivých účinků, které může mít sluneční záření na rohovku. Je však třeba si uvědomit, že čočky nepokrývají celý povrch očí a jejich okolí, a proto je doporučováno kombinovat je se slunečními brýlemi s UV ochranou.

Vysoký stupeň hydratace a prodyšnosti jsou zárukou pohodlného nošení. Jejich služeb dozajista ocení pacienti trpící krátkozrakostí či dalekozrakostí. Čočky Acuvue® Oasys with Transitions jsou dostupné v širokém spektru dioptrií.

Recenze

Napsat recenzi

Acuvue Oasys with Transitions 6 čoček

Acuvue Oasys with Transitions 6 čoček

Napsat recenzi

Příslušenství