DAILIES Aqua Comfort Plus 90 čoček Zobrazit větší

DAILIES AquaComfort Plus 90 čoček

Nové

835 Kč

Parametry

Dioptrický rozsah+8,00 do -15,00
Poloměr zakřívení8,7
Průměr14,00
Množství90 kusů
Čas odeslání1-5 pracovních dnů

Více informací

Prvotřídní jednodenní kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® od společnosti Alcon přináší unikátní systém hydratace s trojím působením - zvlhčuje, hydratuje a osvěžuje. Celodenního komfortu je dosaženo aktivací zvlhčujících prostředků při každém mrknutí. Jsou ideální volbou pro uživatele, kteří kladou důraz na maximální pohodlí a pocit svěžesti od rána do večera.

Každý nový pár čoček je uložen ve fyziologickém roztoku s přídavkem HPMC (Hydroxy-propylmethylcelulóza), optimalizujícím viskozitu a dodávajícím čočkám hedvábný pocit a maximální pohodlí ihned po vložení do očí. HPMC bývá často primární složkou očních kapek, určených k úlevě od podráždění způsobeného kontaktními čočkami.

Kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® využívají přirozeného mrkání pro uvolňování zvlhčující složky PVA z čočky, což napomáhá udržovat stabilní slzný film po celý den. PVA dodává čočkám vynikající hydrofilní vlastnosti důležité pro komfortní nošení. Stabilní slzný film je nezbytný pro vysokou vizuální ostrost. Hydratační činidla v čočkách jsou postupně uvolňována po dobu až 20 hodin.

Specifikem těchto čoček je, že jsou vyráběny s použitím unikátního polymeru, navrženého speciálně pro jednodenní čočky s jednorázovým použitím, ve srovnání s konkurenčními jednorázovými čočkami, jež jsou vyrobeny ze stejného polymeru jako měsíční čočky.

Recenze

Napsat recenzi

DAILIES AquaComfort Plus 90 čoček

DAILIES AquaComfort Plus 90 čoček

Napsat recenzi