Acuvue 1-Day TRUEYE 30 čoček Zobrazit větší

Acuvue 1-Day TRUEYE 30 čoček

Nové

465 Kč

Parametry

Dioptrický rozsah+6.00 do -12.00
Poloměr zakřívení8,5, 9,0
Průměr14,20
Množství30 kusů
Čas odeslání24 hodni (pro plusové dioptrie doba odeslání 5 pracovních dní)

Více informací

Společnost Johnson&Johnson, jako první na světě, uvedla na trh s kontaktními čočkami jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky 1 Day Acuvue TruEye. Také díky tomu získaly tyto kontaktní čočky prestižní cenu TOP OPTA, která s sebou nese záruku kvality. Tyto kontaktní čočky si můžete pořídit v balení po 30 nebo 90 kusech.

Zvlhčující technologie HYDRACLEAR®

Kontaktní čočky 1 Day Acuvue TruEye jsou opatřeny zvlhčující technologií HYDRACLEAR®. Zvlhčující látka se přichytává na povrh čočky, který je díky tomu jemný a hladký. Vaše oči jsou v maximálním pohodlí, protože dochází k přirozenému udržování vlhkosti po celý den.

UV ochrana

Společnost Johnson&Johnson do svých kontaktních čoček aplikuje také UV filtry, které částečně chrání vaše oči před UVA a UVB zářením. Vždy však své kontaktní čočky 1 Day Acuvue TruEye kombinujte s kvalitními slunečními brýlemi.

Indikátor rub-líc

Aby byla manipulace s čočkami 1 Day Acuvue TruEye co nejjednodušší označil výrobce rubovou a lícovou stranu. Je tak umožněno snadnější určení správné strany pro vložení čočky na oko.

Pro koho jsou 1-Day Acuvue TruEye vhodné

Tyto kontaktní čočky doporučujeme pacientům, kteří trpí syndromem suchého oka, mají podrážděné nebo citlivé oči. Jsou vhodné pro celodenní nošení a pro vaše oči jsou maximálně bezpečné. Díky jednodennímu použití zamezíte usazování depozit na povrchu čočky a tím předcházíte případným infektům očí.Čas odeslání zásilky v zakřivení 9,0 je kolem 15 dní.

Recenze

Napsat recenzi

Acuvue 1-Day TRUEYE 30 čoček

Acuvue 1-Day TRUEYE 30 čoček

Napsat recenzi