Proclear 1 Day 30 čoček Zobrazit větší

CooperVision Proclear 1 Day (30 čoček)

Nové

280 Kč

Parametry

Dioptrický rozsah+6.00 do -12.00
Poloměr zakřívení8,7
Průměr14,20
Množství30 kusů
Čas odeslání5-7 pracovních dnů

Více informací

Jednodenní, jednorázové kontaktní čočky Proclear 1 Day od špičkového výrobce Cooper Vision, které díky vylepšené technologii zůstávají dokonale hydratované. Jejich předností je bezstarostné, bezúdržbové užívání, kdy se každý den nasadí nový, čistý pár čoček. Během krátkého období jednoho dne nedochází k hromadění depozit či ukládání nečistot nebo alergenů. Oči tak zůstávají zdravé a svěží.

Nový, vylepšený materiál čoček obsahuje molekuly fosforylcholinu (PC), které jsou přirozenou součástí buněk lidského těla. Tyto molekuly na sebe dokáží vázat velké množství vody. Voda pokryje celý povrch čočky a přirozeně ji chrání proti vysychání. Díky PC Technologii se molekuly vody stávají součástí čočky Proclear 1 Day. Výsledkem je mnohem vyšší hydratace a pohodlí i při mnohahodinovém nošení. Spokojeni s nimi jistě budou i pacienti trpící suchýma očima. Vysoká prodyšnost čoček umožňuje volný tok kyslíku, uchovávající zdraví očí.

Oblé okraje a asférický design přední plochy čoček jsou zárukou vynikajících optických vlastností. Uživatel dosahuje jasného a ostrého vidění za všech světelných podmínek. Vylepšený design zadní plochy čoček a okrajů napomáhá stabilnímu usazení čočky a snadnějšímu splynutí s očním prostředím.

Kontaktní čočky Proclear 1 Day pro jednorázové použití jsou k dostání v širokém rozsahu dioptrií jak pro korekci krátkozrakosti, tak dalekozrakosti. 

Recenze

Napsat recenzi

CooperVision Proclear 1 Day (30 čoček)

CooperVision Proclear 1 Day (30 čoček)

Napsat recenzi