Dailies TOTAL1 30 čoček Zobrazit větší

Dailies TOTAL1 30 čoček

Nové

522 Kč

Parametry

Dioptrický rozsah+6.00 do -12.00
Poloměr zakřívení8,5
Průměr14,10
Množství30 kusů
Čas odeslání1-5 pracovních dnů

Více informací

Moderní jednodenní kontaktní čočky DAILIES TOTAL 1® od společnosti CIBA VISION (Alcon) představují revoluci na trhu. Jsou navrženy tak, že obsah vody v nich postupně roste od vnitřku k vnějšímu povrchu, přicházejícímu do kontaktu s okem. Díky pokročilému a inovativnímu složení je dosahována vysoká hydratace a maximální komfort při nošení.

Kontaktní čočky DAILIES TOTAL1® kombinují dvě jedinečné technologie, díky čemuž nabízejí vynikající pohodlí a vysoký vizuální výkon. Technologie Water Gradient zvyšuje obsah vody v blízkosti povrchu čočky, čímž vytváří jakýsi polštářek vlhkosti na oku. Čočka dosahuje téměř 100% vody na svém vnějším povrchu a tím snadno splývá s přirozeným prostředím oka. V jejím jádru je vlhkost zhruba 33% a těsně pod povrchem dosahuje okolo 80% vody. Technologie SmartTears® umožňuje uvolňování složky, přirozeně se vyskytující v slzách. To napomáhá stabilizovat lipidovou vrstvu slzného filmu. 

Udržení potřebné vlhkosti čoček je dosahováno mimo jiné díky fosfatydylocholinu, látce přirozeně se vyskytující v lidských slzách. Vysoká hodnota propustnosti čoček (dosahující až 156 Dk/t u čoček s –3,0D dioptriemi) zajišťuje dostatečný přísun kyslíku, důležitý pro udržení zdravých a svěžích očí. Dostatečná hydratace a okysličování přispívají k pocitu pohodlí po celou dobu nošení.

Pomůckou pro uživatele je jemné zabarvení VISITINT, usnadňující aplikaci čoček. 

Recenze

Napsat recenzi

Dailies TOTAL1 30 čoček

Dailies TOTAL1 30 čoček

Napsat recenzi