Acuvue 1-Day Moist (90 lenses) Zobrazit větší

Acuvue 1-Day Moist 90 čoček

Nové

1 110 Kč

Parametry

Dioptrický rozsah+6.00 do -12.00
Poloměr zakřívení8,5, 9,0
Průměr14,20
Množství90 kusů
Čas odeslání24 hodni (pro plusové dioptrie doba odeslání 5 pracovních dní)

Více informací

Měkké jednodenní kontaktní čočky Acuvue 1-Day Moist nabízí zvýšenou hydrataci, díky které je nošení čoček pohodlnější po delší dobu. Výhod těchto čoček na jednorázové použití mohou využít osoby trpící krátkozrakostí či dalekozrakostí. Minimální požadavky na údržbu z nich činí ideální řešení pro uživatele s rušným životním stylem, kteří oceňují vysoký komfort při nošení. Jsou vhodné také pro alergiky, osoby trpící suchýma očima či pacienty, kteří užívají čočky spíše při speciálních příležitostech a jinak nosí brýle.

Výrobce Johnson & Johnson, jenž patří ke špičkám ve svém oboru, vybavil čočky Acuvue 1-Day Moist speciální technologií LACREON®. Ta zajišťuje, že použitý materiál etafilicon A váže vlhkost na PVP, komponentu zodpovědnou za zadržování vody, podobnou přísadám obsaženým v přirozených slzách.  Čočka je díky tomu dokonale hydratována po celý den a poskytuje tak vysokou úroveň pohodlí. 

Příjemného nošení je dosaženo díky propracované konstrukci a hedvábnému povrchu, který výrazně snižuje tření. Pohyb očního víčka je tak volný a hladký.

Kontaktní čočky Acuvue 1-Day Moist mají jednu z nejvyšších úrovní ochrany před UVA a UVB zářením mezi jednodenními čočkami. V oblasti rohovky absorbují škodlivé paprsky a tím ji chrání před poškozením. Je třeba pamatovat, že čočky zakrývají pouze středovou část oka. Kompletní ochranu očí a očního okolí zaručí kvalitní sluneční brýle s vysokými UV filtry, jejichž nošení můžete s čočkami snadno kombinovat. 

Čas odeslání zásilky v zakřivení 9,0 je kolem 15 dní.

Recenze

Napsat recenzi

Acuvue 1-Day Moist 90 čoček

Acuvue 1-Day Moist 90 čoček

Napsat recenzi