Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism 30 čoček Zobrazit větší

Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism 30 čoček

Nové

330 Kč

Parametry

Dioptrický rozsah0.00 do -9.00
Poloměr zakřívení8,6
Průměr14,20
Množství30 kusů
Čas odeslánído 4 týdnů

Více informací

Jednodenní hydrogelové kontaktní čočky SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism od společnosti Bausch and Lomb jsou vhodnou kompenzací lehčích forem astigmatismu.

Ostré vidění kdykoli

Kontaktní čočky SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism mají moderní design Lo-Torque™, díky kterému dochází k redukci odlesků i za snížené viditelnosti. Optika kontaktních čoček má vysoké rozlišení, které poskytuje výjimečnou vizuální kvalitu za různých světelných podmínek. Design objektivu navíc využívá přidané funkce, které pomáhají udržovat objektiv stabilní během nošení.

Příjemné na nošení

Čočky jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu Hilafilcon B. Tento materiál se vyznačuje vyváženým obsahem vody (59 %), čočky jsou tak pružné, a dostatečnou propustností kyslíku k očím. Obě tyto vlastnosti a materiál obohacený o složku ComfortMoist™ zaručují celodenního pohodlí.

Pro jednodušší manipulaci s čočkami je blistr ergonomicky tvarován a čočky jsou jemně zabarvené.

Zdravé kontaktní čočky

Jednodenní kontaktní čočky jsou svěží a každý den nové. To znamená, že není potřeba je každý den čistit, skladovat a jinak se o ně starat. Čočky jednoduše nosíte přes den a večer je vyhodíte do koše. S kontaktními čočkami SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism nespěte, může dojít k podráždění a bolesti očí.

V případě, že kombinujete kontaktní čočky s dioptrickými brýlemi, jsou SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism ideální volbou pro sport, společenské akce a především na dovolené.

POZOR! Opoždění doručení zásilek čoček !

Recenze

Napsat recenzi

Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism 30 čoček

Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism 30 čoček

Napsat recenzi