AquaView Daily 10 ks Zobrazit větší

AquaView Daily 10 ks

Nové

159 Kč

Parametry

Dioptrický rozsah+6.00 do -10.00
Poloměr zakřívení8,6
Průměr14,20
Množství10 kusů
Čas odeslání24 hodin

Více informací

Jednodenní kontaktní čočky AquaView Daily od společnosti INTEROJO jsou vyráběny z měkkého materiálu Bioxifilcon A. Oproti běžným sférickým čočkám tyto asférické kontaktní čočky zaručují přesné a ostré vidění.

Vlastnosti Aqua View Daily

Během celého dne je zajištěna maximální svěžest, hydratace a pocit pohodlí po celý den. Díky přidanému hyaluronátu sodnému a materiálu, ze kterého jsou čočky vyrobeny, je zajištěno, že nedochází k vysychání rohovky. Vaše oči zůstávají po celý den bez podráždění.

Kontaktní čočky AquaView Daily mají vysoký stupeň hydratace. Obsah vody je až 58 % . Proto je také zajištěna dostatečná hydratace po celý den.

Ochrana před UVA a UVB zářením

Materiál kontaktních čoček AquaView Daily obsahuje UV filtry , které chrání vaše oči před škodlivým zářením UVA a UVB. Jedná se však o lokální ochranu, která je potřeba podpořit také slunečními brýlemi, aby bylo ochráněno také oční okolí.

Parametry kontaktních čoček AquaView Daily

Průměr kontaktních čoček AquaView Daily je 14,2 mm. Zakřivení čoček je 8,6 mm. Dioptrický rozsah je od -10,00 do +6,00.

Frekvence nošení

Jedná se o jednodenní kontaktní čočky, o které se nemusíte nijak starat. Jednoduše ráno vsadíte do očí nový, hygienický pár, který večer jednoduše vyhodíte do odpadkového koše. Jsou tak vhodné pro alergiky, pacienty, kteří trpí syndromem suchého oka nebo jako náhrada měsíčních kontaktních čoček při cestování.Recenze

Napsat recenzi

AquaView Daily 10 ks

AquaView Daily 10 ks

Napsat recenzi