PureVision 6 čoček Zobrazit větší

PureVision 6 čoček

Nové

378 Kč

Parametry

Dioptrický rozsah+6.00 do -12.00
Poloměr zakřívení8,6
Průměr14,00
Množství6 kusů
Čas odeslání24 hodni (pro negativ dioptrie)

Více informací

Měsíční kontaktní čočky PureVision od společnosti Bausch and Lomb jsou vyráběny z moderního materiálu silikon-hydrogel. Velkou výhodou těchto kontaktních čoček je několik režimů nošení. Díky výrobním technologiím a materiálu jsou tyto kontaktní čočky velmi pohodlné a dostatečně propouští kyslík k vašim očím. Silikon-hydrogelový materiál Balafilcon A obsahuje 36% vody a kyslík propouští 112 Dk/t.

Možností nošení čoček PureVision

Tyto kontaktní čočky jsou primárně určeny k dennímu nošení s třicetidenní frekvencí výměny. Ráno vložíte kontaktní čočky do očí a večer je vyjmete. Je nutné je však večer důkladně vyčistit a uložit do pouzdra na kontaktní čočky s čerstvým roztokem.

Nicméně vhodné jsou také pro kontinuální nošení. Je možné je nosit po dobu 29 nocí a 30 dní. Vždy však tuto variantu nošení konzultujte se svým kontaktologem.

Moderní technologie

Při výrobě kontaktních čoček PureVision je použita technologie AerGel. Ta zajišťuje vysokou propustnost kyslíku k rohovce vašich očí. A tak zajišťuje vysoký komfort nošení po celý den. Další moderní technolgií je Performa. Ta zajišťuje ošetření povrchu kontaktních čoček, to napomáhá udržet vaše oči hydratované, a navíc snižuje pocit suchých očí.

Kontaktní čočky PureVision mají asférický design. Díky tomu jsou optické vlastnosti čoček opravdu vynikající a poskytují vysoké rozlišení.

Recenze

Napsat recenzi

PureVision 6 čoček

PureVision 6 čoček

Napsat recenzi

Příslušenství