Air Optix Night & Day Aqua 6 čoček

Nové

782 Kč

Parametry

Dioptrický rozsah+6.00 do -10.00
Poloměr zakřívení8,4, 8,6
Průměr13,80
Množství6 kusů
Čas odeslání1-5 pracovních dnů

Více informací

Revoluční měsíční kontaktní čočky Air Optix® Night & Day® Aqua jsou díky svým vlastnostem vhodné k nepřetržitému nošení po dobu 30 dní a nocí. Kompatibilitu se zdravotním stavem očí pacienta musí vždy potvrdit oční lékař. Díky modernímu materiálu na bázi silikonu mají tyto čočky extrémně vysokou prodyšnost, takže k rohovce je přiváděn dostatek kyslíku, tolik důležitý pro zdraví a svěžest očí. Výsledkem je pohodlné nošení po celý měsíc.

Průlomová technologie čoček v sobě zahrnuje jedinečnou, permanentní plazma technologii, zaručující velmi hladký povrch zabraňující podráždění a jednu z nejvyšších úrovní přenosu kyslíku u měkkých kontaktních čoček dostupných na trhu. Kontaktní čočky Air Optix® Night & Day® Aqua se vyznačují pokročilým asférickým designem čoček přispívajícím k optimálnímu komfortu, přilnavosti a vizuální čistotě. 

Speciální povrchová úprava a obsah vody v těchto čočkách mají významný vliv na redukci suchosti čoček. Tříletá klinická studie na pacientech, kteří nosili čočky Air Optix® Night & Day® Aqua po dobu až 30 nocí a čočky pravidelně vyměňovali každý měsíc, prokázala významné snížení suchosti čoček.

Další testování prokázalo, že i po měsíci každodenního nošení se v čočkách hromadí významně méně usazenin cholesterolu než u konkurenčních silikon-hydrogelových čoček, používaných po dobu doporučenou výrobcem (14 dní či měsíc). Tato vlastnost přispívá k celkovému komfortu při nošení.

Recenze

Napsat recenzi

Air Optix Night & Day Aqua 6 čoček

Air Optix Night & Day Aqua 6 čoček

Napsat recenzi

Příslušenství