FreshLook Colors 2 szt. Zobrazit větší

FreshLook Colors 2 čočky

Nové

375 Kč

Parametry

Dioptrický rozsah+6.00 do -8.00
Poloměr zakřívení8,6
Průměr14,50
Množství2 kusy
Čas odeslání1-7 pracovních dnů

Více informací

Kosmetické kontaktní čočky FreshLook Colors v širokém rozsahu dioptrií pro korekci krátkozrakosti i dalekozrakosti dokáží neuvěřitelně změnit barvu světlých i tmavých duhovek. Zvolit je lze také jako čistě dekorativní čočky, pokud uživatel žádnou korekci zraku nepotřebuje. Získáte díky nim nový, fascinující “look”, kterým překvapíte své okolí. 

Barevné kontaktní čočky jsou stále populárnější. Dodávají očím zářivý pohled a hloubku. Čočky FreshLook Colors jsou k dostání v 6 barevných provedeních (Blue - modré, Sapphire - safírové, Violet - fialové, Hazel - hnědé, Green - zelené a Misty Gray - mlhově šedé), ze kterých si jistě vybere každý. Měnit vzhled očí lze jejich prostřednictvím každý den nebo při speciálních příležitostech. Výsledný efekt závisí jednak na přirozené barvě očí a také na dalších faktorech jako je tón pleti či barva vlasů.

Jejich výrobce Alcon samozřejmě dbá na precizní provedení, vysokou úroveň hydratace a propustnosti kyslíku, aby zajistil minimálně stejně komfortní nošení jako je tomu u běžných čoček bez zabarvení.

Měkké kontaktní čočky jsou vyrobeny z materiálu s 55 % obsahem vody, odolným vůči usazeninám, mají dokonale hladký povrch a jejich nošení je celkově velmi pohodlné. Zbarvení nijak nebrání ostrému a jasnému vidění.

Pro zachování optimálních vlastností čoček a udržení zdravých a svěžích očí je velmi důležité se o čočky řádně starat, pravidelně je čistit a na noc ukládat do vhodného roztoku. 

Recenze

Napsat recenzi

FreshLook Colors 2 čočky

FreshLook Colors 2 čočky

Napsat recenzi

Příslušenství