Blink intensive tears 10 ml Zobrazit větší

Blink intensive tears 10 ml

Nové

150 Kč

Parametry

Objem10 ml
Čas odeslání24 hodin

Více informací

Oční kapky Blink intensive tears od společnosti AMO dodávají očím dlouhotrvající hydrataci a snižují podráždění očí a pocit suchých očí. Oči po použití kapek Blink intensive tears nesvědí, nepálí a jsou méně unavené.

Oční kapky jako lidské slzy

Složení očních kapek a jejich pH s hodnotou 7,3 koresponduje se složením a pH lidských slz. Aby nedocházelo k podráždění očí konzervanty, je v očních kapkách Blink intensive tears použit konzervant OCUPURE. Ten se po kápnutí kapek do očí rozplyne, a tak oči nedráždí.

K rizikovým faktorům, které mohou ovlivnit podráždění očí jsou smog, prach, kouř, klimatizace, suchý vzduch nebo dlouhé sledování obrazovky PC či obrazovku telefonu. Klinické testy prokazují, že kapky Blink intensive tears pozitivně působí na udržení stability slzného filmu, a to i díky svému hypotonickému složení.

Pro koho jsou oční kapky Blink intensive tears určeny

Oční kapky Blink intensive tears doporučujeme jak pro běžné uživatele očních kapek, tak pro nositele kontaktních čoček. Při používání očních kapek zároveň s kontaktními čočkami, není potřeba čočky z očí vyjímat. Jednoduše kapky nakapejte do očí dle vlastní potřeby. Ideálně 1 až 2 kapky do každého oka. Oční kapky Blink intensive tears vám přispějí k udržení celodenního pohodlí při nošení čoček. Oční kapky po jejich otevření spotřebujte do dvou měsíců.

Recenze

Napsat recenzi

Blink intensive tears 10 ml

Blink intensive tears 10 ml

Napsat recenzi