SOLO-care AQUA 360 ml Zobrazit větší

SOLOCARE AQUA 360 ml.

SCA360

Nové

239 Kč

Parametry

Objem360 ml
Čas odeslání24 hodin

Více informací

Víceúčelový roztok na kontaktní čočky SOLOCARE AQUA® od výrobce Menicon je vhodný pro všechny typy měkkých kontaktních čoček. Byl speciálně vyvinut tak, aby vyhovoval také silikon-hydrogelovým čočkám a nositeli čoček přinesl maximální komfort při jejich nošení.

Udržení maximální hydratace

Při vývoji roztoku na kontaktní čočky SOLOCARE AQUA® bylo myšleno na pohodlí, a proto roztok zachovává více než 90% vlhkosti čoček. Po použití roztoku jsou kontaktní čočky skvěle hydratované a čistší během celého dne. K tomu všemu přispívá antidehydratační technologie Hydrolock. Tato technologie zachovává kontaktní čočky vlhké a poskytuje tak vyšší komfort jejich nošení.

Použití roztoku

Roztok na kontaktní čočky SOLOCARE AQUA® skvěle čistí, oplachuje, dezinfikuje a uchovává kontaktní čočky. Navíc odstraňuje z povrchu čoček bílkovinná depozita, která mohou v lidských očích napáchat nemalé škody.

Patentovaný uzávěr

Společnost Menicon vytvořila patentovaný uzávěr. Ten je nedotažený a má své opodstatnění. Nedotažený uzávěr není závadou. Uzávěr nikdy nedotahujte, protože při jeho dotažení může dojít k poškození! Roztok SOLOCARE AQUA ® je opatřen originálními pouzdry, která jsou plochá a antibakteriální. Po otevření láhve s roztokem tekutinu spotřebujte do tří měsíců od otevření láhve.

Čištění i bez mnutí čoček

Existují dvě varianty čistění - s mnutím a bez mnutí čoček. Běžné čištění probíhá tak, že čočky vložíme do dlaně s roztokem a zde čočku promneme v čistém roztoku a poté uložíme do roztoku v pouzdře. U druhé varianty, bez mnutí, je nutné uložit čočky do pouzdra s čerstvým roztokem alespoň na 4 hodiny.

Recenze

Napsat recenzi

SOLOCARE AQUA 360 ml.

SOLOCARE AQUA 360 ml.

Napsat recenzi

Příslušenství