Aqua Balance s hyaluronátem a alantoinem 360 ml Zobrazit větší

Aqua Balance s hyaluronátem a alantoinem 360 ml

Nové

269 Kč

Parametry

Objem360 ml
Čas odeslání24 hodin

Více informací

Roztok na kontaktní čočky Aqua Balance s hyaluronátem a alantoinem od společnosti EYE SEE je vhodný pro všechny typy měkkých kontaktních čoček.

Jedná se o roztok na kontaktní čočky s hyaluronátem sodným a alantoinem. Obě tyto látky zajišťují skvělé zvlhčení čoček a zároveň chrání vaše oči. Zároveň poskytují nepřekonatelný komfort v průběhu nošení měkkých kontaktních čoček včetně těch silikon-hydrogelových.

Díky působení roztoku Aqua Balance s hyaluronátem a alantoinem nedochází k podráždění očí, při delším nošení kontaktních čoček. Vaše oči jsou tak v bezpečí a v dobré kondici. Oproti ostatním roztokům je k vašich očím nejšetrnější, zajišťuje dlouhotrvající zvlhčení kontaktních čoček i očí.

Blahodárné účinky látek hyaluronátu sodného a alantoinu

Látka hylauronát sodný je přirozeným polymerem, který se běžně vyskytuje v lidských očí. To je také důvod proč tak skvěle váže vodu. V lidském oku je hyaluronát sodný v mnoha variantách, nicméně v roztoku Aqua Balance je v té nejlepší formě. Není vyráběn z živočišných materiálů, a proto je hypoalergenní a skvělou volbou pro pacienty, kteří trpí alergiemi nebo mají citlivé oči.

Látka alantoin je organická látka, která zabraňuje vzniku podráždění oka způsobené dlouhým nošením kontaktních čoček. Její blahodárné účinky byly vědecky prokázané.

Recenze

Napsat recenzi

Aqua Balance s hyaluronátem a alantoinem 360 ml

Aqua Balance s hyaluronátem a alantoinem 360 ml

Napsat recenzi